Aktualności wer.2


Życzenia Wielkanocne

13 kwietnia 2022

Radosnych świąt Wielkiej Nocy, pełnych miłości i nadziei, a także wielu okazji do miłych spotkań w gronie najbliższych życzy Dyrekcja, grono pedagogiczne oraz wszyscy pracownicy Zespołu Szkół nr 3 im. M. Dąbrowskiej.

Czytaj więcej »


Dni otwarte 27. kwietnia 2022r. – zapraszamy

12 kwietnia 2022

Już w środę 27 kwietnia zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszej szkoły. Na odwiedzających czekają niemałe atrakcje związane z kierunkami kształcenia, które z pewnością pozwolą zapoznać się z naszą bogatą ofertą edukacyjną. Ze względu na dużą…

Czytaj więcej »


Warsztaty fotografii kulinarnej

9 kwietnia 2022

Uczennice Technikum Fotografii i Multimediów rozpoczynają cykl szkoleń prowadzonych na Akademii Fotografii w Warszawie z zakresu fotografii kulinarnej. Warsztaty finansowane w ramach projektu z Unii Europejskiej „Ocalać od Zapomnienia”

Czytaj więcej »


Zabezpieczenie Miejskiej Drogi Krzyżowej

8 kwietnia 2022

Po przerwie spowodowanej pandemią Covid-19, kadeci z puławskiego Zespołu Szkół nr 3, znów w akcji. Kadeci z klas wojskowych ZS 3 w Puławach pomagali funkcjonariuszom KPP w Puławach w zabezpieczeniu przemarszu Miejskiej Drogi Krzyżowej. Trasa wiodła…

Czytaj więcej »


Szkolenie NoVo-Alexandryjskie

6 kwietnia 2022

Kadeci klasy drugiej, realizujący program MON Oddziały Przygotowania Wojskowego (OPW), z Zespołu Szkół nr 3 w Puławach, w dniach 01-02 kwietnia 2022 r., odbyli szkolenie „NoVo-Alexandryjskie”. Realizując tematykę zajęć z programu OPW, puławska klasa wojskowa szkoliła…

Czytaj więcej »


Dzień bez plecaka – fotorelacja

5 kwietnia 2022

Dzień bez plecaka odbył się w naszej szkole po raz pierwszy, ale z pewnością nie po raz ostatni. Kreatywność naszych uczniów zaskoczyła z pewnością samych organizatorów. Misie, pudełka, zabawki to tylko niektóre z pomysłów zastąpienia klasycznych…

Czytaj więcej »


Zebranie z rodzicami

4 kwietnia 2022

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z rodzicami, które odbędzie się 7. kwietnia 2022 roku. Tematem zebranie będzie śródokresowa analiza wyników dydaktyczno-wychowawczych oraz przewidywane oceny niedostateczne w klasach maturalnych.

Czytaj więcej »


Warsztaty gwary Powiśla

31 marca 2022

30 marca klasa 3F wyruszyła na warsztaty kulturalne dotyczące gwary Powiśla puławskiego „Jak dawniej mówiono”, który odbył się w ramach projektu unijnego „Ochrona i wykorzystanie zasobów dziedzictwa materialnego i niematerialnego dotyczącego obserwatorium astronomicznego w Puławach”. Wiemy…

Czytaj więcej »


Dzień bez plecaka

28 marca 2022

Wzorem innych szkół w piątek będziemy obchodzić dzień bez plecaka. Kreatywność uczniów niejednokrotnie przerosła wyobrażenia nauczycieli o możliwości noszenia książek. Liczymy, że i w naszej szkole zwyszaj ten przyjmie się w pełni i już co roku,…

Czytaj więcej »


Wyjazd na targi Remadays

28 marca 2022

W piątek 25.03.2022r. grupa Technika Reklamy klasy 2t wybrała się na jedne z największych targów reklamy Remadays 2022 r. Targi goszczą co roku tysiące odwiedzających i setki wystawców z dziedziny szeroko pojętego marketingu. Całość targów została…

Czytaj więcej »

Skip to content