Spotkania
W związku z zakończeniem roku szkolnego 2025/ 2026 Serdecznie zapraszamy Pracowników i emerytów naszej szkoły na spotkanie integracyjne, które odbędzie się w dniu 26 czerwca 2026 r. o godz. 17.00 w Gościńcu nad Wisłą.
Prosimy o potwierdzenie przybycia w kancelarii szkoły do dnia 22 czerwca 2026 r. ( poniedziałek) do godz. 15.00.
Dyrekcja Szkoły
—