Aktualności,  Samorząd uczniowski,  Z życia szkoły

Projekt eTwinning „Tell me a legend from your country”

Od stycznia do kwietnia uczniowie klas 1W, 2A oraz 3F brali udział w projekcie eTwinning „Tell me a legend from your country.” Projekt opierał się na współpracy ze szkołami z Turcji, Łotwy i Polski. W ramach projektu uczniowie mieli za zadanie przedstawić w atrakcyjny sposób kilka legend ze swoich krajów i opowiedzieć o nich po angielsku w trakcie spotkań międzynarodowych. Uczniowie stworzyli autorskie prezentacje legend, jak również prezentacje oraz nagrania wideo, w których przedstawiali się i mówili o sobie. W trakcie spotkań opowiadaliśmy, słuchaliśmy, ale również graliśmy w różne interakcyjne gry oraz swobodnie rozmawialiśmy. Opiekunem projektu jest Pani Anna Kowalczyk.

Skip to content