Aktualności,  Klasa Pedagogiczno-psychologiczna

Zajęcia w przedszkolu klas pedagogicznych

Grupa uczniów kl 3 p wraz z opiekunką Anną Lis odwiedziła dziś przedszkolaki z grupy Jeżyki z Krainy Wiedzy. Przygotowaliśmy i przeprowadziliśmy zajęcia o tematyce wielkanocnej.

Zajęcia , już drugie z kolei ( pierwsze odbyły się w naszej szkole) przebiegły w niezwykle ciepłej, radosnej atmosferze, którą wspólnie wraz z dziećmi i ich Paniami (ciociami) stworzyliśmy. Na koniec obserwowaliśmy zajęcia ogrodnicze prowadzone przez prawdziwego pasjonata Pana Cezarego.

Praca w przedszkolu nie jest łatwa- Oliwka, Zuzia, Agatka,Werka, Domi, Martynka, Kacper – spisaliście się na medal, To potwierdza, że wybrany przez Was profil nie był przypadkowy.

Dzieci chyba nas polubily, bo nie chciały nas wypuścić. Bylo dużo emocji, nawet łzy na pożegnanie … nietylko dzieci.

Obiecujemy, ze na pewno się jeszcze spotkamy.

Więcej dowiecie się z profilu FB Profilu Pedagogicznego: