Bez kategorii

Sportowe Igrzyska Olimpijskie Przedszkolaków

5 czerwca w nowej Hali Sportowej odbyły się już po raz dziesiąty Sportowe Igrzyska Olimpijskie Przedszkolaków, o Puchar Prezydenta Miasta Puławy. Głównym organizatorem było Przedszkole Nr 10 pod kierunkiem Pani Małgorzaty Lenartowicz. Nasza pedagogiczno-psychologiczna ekipa z kl. 2p1 i 3p  wraz z opiekunami p. Anną Lis i p. Grzegorzem Szymankiem, po raz kolejny pomagała w przebiegu imprezy. Młodzież poradziła sobie wspaniale! Obycie z dziećmi, świetny kontakt, cierpliwość, wyrozumiałość, pomoc, życzliwość i mnóstwo pozytywnej energii było widoczne gołym okiem.
Barańska Paulina, Bieńkowska Aleksandra, Cieśla Amelia, Jeżyna Wiktoria, Kałdunek Ola, Mącidym Oliwia, Męczyńska Karolina, Murat Oliwia Ponikowska Julia, Siwek Oliwia, Sowińska Klaudia wykonałyście zadanie na medal!
Foto: Kacper Małyszczak i Anna Lis

Skip to content