Aktualności

Konkurs „Zdrowie Psychiczne w Twoich słowach”

Z radością informuję o zbliżającym się Jubileuszu 60-lecia istnienia Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej im. prof. Kazimierza Dąbrowskiego w Puławach, który chcemy uczcić nie tylko jako moment historyczny, ale przede wszystkim jako okazję do rozmów i refleksji na temat zdrowia psychicznego wśród młodzieży.

W związku z tym, ogłaszamy konkurs Zdrowie Psychiczne w Twoich Słowach, który jest skierowany do uczniów klas 7-8 szkół podstawowych oraz szkół ponadpodstawowych. Konkurs obejmuje kategorie takie jak TikTok, Facebook, Instagram, grafika komputerowa i plakat, a jego celem jest stworzenie przestrzeni do kreatywnego wyrażania myśli na temat zdrowia psychicznego oraz zachęcanie rówieśników do dbania                    o swój psychiczny dobrostan.

Chcielibyśmy również serdecznie zaprosić dwóch przedstawicieli uczniów ze szkoły wraz z nauczycielem do udziału w debacie Młodzi Mają Głos, która odbędzie się w ramach obchodów jubileuszu.

Termin nadsyłania prac konkursowych upływa dnia 22 marca 2024 r., natomiast debata Młodzi Mają Głos odbędzie się dnia 9 kwietnia 2024 r. o godz. 1000 w Sali Pompejańskiej Starostwa Powiatowego w Puławach.

Szczegółowych informacji n/t konkursu udziela Pani Angelika Butryn – psycholog szkolny.

Skip to content