Aktualności,  Klasa Pedagogiczno-psychologiczna

Klasy pedagogiczne na festynie rodzinnym

Klasy pedagogiczno-psychologiczne: 2p i 3p dnia 15 czerwca pomagały w organizacji festynu rodzinnego w Przedszkolu Integracyjnym. Przygotowane przez nas atrakcje cieszyły się dużym powodzeniem. Wspaniała, rodzinna atmosfera , uśmiechy dzieci, rodziców i pogoda jak na zamówienie.

Dziękujemy Dyrekcji przedszkola i paniom nauczycielkom za tak miłą współpracę. Już umówiliśmy się na kolejne imprezy. Młodzież naszej szkoly spisała się na medal! To była kolejna ciekawa lekcja praktyczna w pracy z dziećmi.

Bieżący rok szkolny był dla klas pedagogicznych niezwykle pracowity, ale jednocześnie przyniósł nam sporo doświadczenia i satysfakcji.

Kindze Sikorze z klasy weterynaryjnej bardzo dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.

Foto: Kacper Małyszczak i Anna Lis

Skip to content