Aktualności,  Z życia szkoły

Szkolenie w temacie stresu

30 kwietnia 2023r. przyjechała do nas pani dr Ania Bochenek, pracownik Zakładu Pedagogiki  i Psychologii Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Tematem spotkania był stres i sposoby radzenia sobie z nim. Prowadząca spotkanie przybliżyła nam wiedzę o emocjach i uczuciach. W bardzo obrazowy sposób opowiadała o zagrożeniach, z jakimi codziennie się zmagamy. Stres, presja jakiej jesteśmy poddawani, mają negatywny wpływ na nasze życie. Pod koniec spotkania, dowiedzieliśmy się jak skutecznie radzić sobie z tymi zagrożeniami. W spotkaniu udział wzięła klasa 1 P2. Duża wiedza, pasja i bardzo energetyczna postawa prowadzącej, wpłynęły  na duże zainteresowanie i super atmosferę spotkania. Pani Aniu, dziękujemy!