Aktualności,  Z życia szkoły

Szkolenia z AWF z Białej Podlaskiej

12 i 14 kwietnia, odbyły się w naszej szkole szkolenia, przeprowadzone przez pracowników dydaktycznych AWF w Białej Podlaskiej. Tematem pierwszego spotkania były podania i chwyty w piłce koszykowej. Zajęcia poprowadził pan Janusz Zieliński. W lekcji koszykówki wzięła udział klasa !A. Mogliśmy poznać bardzo ciekawe gry i zabawy ożywiające, fajne ćwiczenia koordynacyjne, a wszystko zakończyliśmy oczywiście grą.

Temat drugiego szkolenia to ” SERE A”, czyli szkolenie survivalowe na poziomie podstawowym. W spotkaniu, które poprowadził pan Paweł Różański udział wzięły klasy mundurowe 1A i 3A. Bardzo duża wiedza i ogromne doświadczenie prowadzącego sprawiły, że 2 godziny lekcyjne minęły błyskawicznie. Chcieliśmy więcej, ale czas nam nie pozwolił. Pana dr Różańskiego będziemy jeszcze gościć w tym roku szkolnym, na zajęciach ze sportów obronnych.

Dziękujemy i do zobaczenia!

Skip to content