Aktualności,  Samorząd uczniowski,  Z życia szkoły

Pola Nadziei z udziałem naszych wolontariuszy

15 i 16 kwietnia 2023r. od godziny 10:00 do 15:00, 17 osobowa grupa członków Szkolnego Koła PCK uczestniczyła w kweście ulicznej w ramach Ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei”.

Pola Nadziei to akcja organizowana od wielu lat w całej Polsce. Przypomina o osobach nieuleczalnie chorych, propaguje wśród młodzieży postawy altruistyczne, otwartość na drugiego, zwłaszcza cierpiącego człowieka. Nasi uczniowie kwestowali na terenie Puław, zbierając datki do puszki. Symbolem akcji był żonkil, który był wręczany wszystkim darczyńcom. Bardzo dziękuję naszym wolontariuszom za bezinteresowną pomoc i poświęcony czas podczas dni wolnych od zajęć dydaktycznych.

Opiekun Szkolnego Koła PCK – M. Ciozda

Skip to content