Aktualności,  Oddział Przygotowania Wojskowego

Czworo kadetów w centralnym etapie Olimpiady Policyjnej

Z informacji jakie do nas dotarły wiemy, że wszyscy kadeci startujący w I i II etapie Olimpiady Policyjnej w Szczytnie, zakwalifikowali się do ostatniego etapu centralnego.

Na miejscu 7. Uplasowała się chor. (KK) Joanna Spyt z 77 pkt., 15. miejsce zajmuje mł. chor. (KK) Aleksandra Figura z 74 pkt., 17. jest chor. (KK) Kamil Babut z 73 pkt. i tuż za nim mł. chor. (KK) Mateusz Czapla z taką samą ilością punktów.

GRATULACJE dla finalistów etapu centralnego „Olimpiady Policyjnej” w Szczytnie. Słowa uznania należą się także nauczycielom: p. Monice Madyńskiej – koordynatorowi przygotowań kadetów, insp. st. sp. Zygmuntowi Sitarskiemu – nauczycielowi podstaw prawa w służbach mundurowych, Krzysztofowi Kosowskiemu – nauczycielowi wos i nadzorującemu przygotowanie prac pisemnych w I etapie i przygotowanie merytoryczne, Joannie Tokajuk i Mariuszowi Markowi – nauczycielom wos za pomoc w przygotowaniu merytorycznym uczniów.

Czekamy na wyznaczenie terminu rozgrywki centralnej i trzymamy kciuki za naszych kadetów.

Skip to content