Spotkanie z Ambasadorem Fundacji „Zwolnieni z teorii”

W czwartek 26 września naszą szkołę odwiedził Ambasador Fundacji Zwolnieni z Teorii. Zachęcał on uczniów klas 3P1, 3P2, 4A i 5T do wzięcia udziału w ogólnopolskiej olimpiadzie dla szkół ponadpodstawowych objętej honorowym patronatem Ministry Edukacji Barbary Nowackiej, gdzie uczniowie realizując projekty społeczne rywalizują o „Wilki” — nagrody, które podczas Wielkiego Finału wręczają przedstawiciele najwyższych władz państwowych i prezesi największych firm. Oprócz nauki zarządzania, pracy zespołowej, komunikacji i rozwiązywania problemów uczniowie mogą zdobyć  międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami zgodny z metodyką Project Management Institute ATP. Jest to realny wpis do CV, honorowany przez pracodawców na całym świecie, a więc pomocny przy szukaniu pracy lub rekrutacji na studia.