Aktualności,  Klasa Pedagogiczno-psychologiczna,  Oddział Przygotowania Wojskowego,  Z życia szkoły

Dzień Dziecka dla przedszkolaków

1 czerwca naszą szkołę odwiedziły Przedszkolaki wraz z Paniami nauczycielkami z Krainy Wiedzy. Klasy pedagogiczne: 1p1, 2p, 3 oraz Samorząd uczniowski Zespołu Szkół nr 3 w Puławach przygotowały na ten dzień atrakcje. Kącik beauty (tatuaże, malowanie buzi, paznokci i włosów) plastyczny, zabawy taneczne i z chustą animacyjna, tworzenie baniek, zwierzątek z balonów. Całość dopełniły zajęcia z klasami mundurowymi pod okiem Jakuba Kolodzieja. Dla dzieci przygotowalismy również poczestunek. Zarówno te mniejsze, jak i większe dzieci bawiły się wyśmienicie.

Naszym miłym gościom dziękujemy za przybycie.

Mamy nadzieję, że współpraca pomiędzy szkołą, a przedszkolem w przyszłym roku będzie układać się równie dobrze.

Foto: Klaudia Araucz, Kacper Małyszczak i Anna Lis