Aktualności

Konkurs „Człowiek w środowisku” – finał

Dnia 15.03.24r uczniowie naszej szkoły brali udział w finale II edycji wojewódzkiego konkursu ekologicznego dla szkół ponadpodstawowych pt. ” Człowiek w środowisku ”  pod hasłem ” Rozwiązania oparte na zasobach przyrody ” organizowanym przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie. 

Konkurs odbywał się pod patronatem m.in. Kuratorium Oświaty w Lublinie oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego w Lublinie.

Mimo, iż nasi uczniowie nie wygrali głównych nagród to mieli możliwość zdobyć doświadczenie w egzaminach pisemnych, skosztować smacznego poczęstunku, wysłuchać świetnego koncertu zespołu ” Klasyczni w Rocku ” i zawrzeć nowe znajomości.

Całość była relacjonowana przez Kurier Lubelski, gdzie Kacper Małyszczak udzielił wywiadu, który został wyemitowany w Panoramie Lubelskiej tego dnia.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji 🙂

Skip to content