Uroczystość ślubowania uczniów klas I

Skromna uroczystość ślubowania klas pierwszych w Zespole Szkół nr 3 w Puławach.

14 października, w Dzień Nauczyciela, tradycyjnie uczniowie klas pierwszych Zespołu Szkół nr 3 w Puławach złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły.

W tym roku z racji obostrzeń sanepidowskich, remontu sali gimnastycznej i rewitalizacji terenu wokół szkoły, uroczystości miały skromy charakter. W głównym holu szkoły przy portrecie naszej patronki, z udziałem pocztu sztandarowego przedstawiciele pięciu klas pierwszych w imieniu swoich koleżanek i kolegów wypowiedzieli słowa roty ślubowania. Uroczystość poprowadził p.o. dyr. szkoły – Grzegorz Jabłoński.

Życzymy wszystkim kadetom oraz pozostałym uczniom wytrwałości w realizacji swoich planów i zaangażowania w pracy na rzecz szkoły i całej lokalnej społeczności.

Skład pocztu stanowili:
st. kdt (KK) Adam Filipek
st. kpr. (KK) Weronika Suszek
kpr. (KK) Otylia Muszyńska
wszyscy z klasy 2a (CWKM)

Uroczystość przygotowała wychowawczyni kl. 2a (OPW) Monika Madyńska

Fot. Daniel Mróz