Rekolekcje online!

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Zgodnie z państwa prośbą, chciałbym przesłać kilka informacji na temat rekolekcji online. Odbywają się one od 21 do 23 grudnia w godzinach od 10:30 do 11.

Tematy, które będą prezentowane:
1. Sens i miłość
2. Grzech to nie dramat.
3. Duch Święty i Wspólnota,

Z młodzieżą będziemy łączyć się za pomocą relacji live na kanale naszej parafii na YouTube link przesyłam poniżej). W załączniku przesyłam plakat, który o ile jest taka możliwość prosilibyśmy udostępnić czy to na stronie szkoły czy na facebooku. Przesyłam również link do krótkiego filmowego zaproszenia nagranego przez pana Bartka Sobolewskiego,który również jeśli jest taka możliwość można udostępnić. Bardzo dziękujemy za okazaną pomoc, w razie jakichkolwiek pytań, jestem do państwa dyspozycji.

Link do kanału na YouTube, na którym będą rekolekcje:
https://www.youtube.com/channel/UCJtcOyZ1CZSQKlUI8tXuvFw?view_as=subscriber

Link do zaproszenia na rekolekcje:
https://www.youtube.com/watch?v=cZIMBJKTxpE

Pozdrawiam
ks. Damian Matysiak