Zamaskowany weekend.

We czwartek, 30 kwietnia funkcjonariusze KPP w Puławach wraz z kadetami z ZS3 w Puławach rozdawali mieszkańcom naszego miasta maseczki ochronne.
Policjanci z puławskiego garnizonu i uczniowie klas mundurowych z ZS 3, postanowili podzielić się z mieszkańcami miasta bawełnianymi maseczkami ochronnymi, które uszyli uczniowie popularnych „Szpulek”.
– Nasi uczniowie jako pierwsi w naszym mieście zaczęli szyć maseczki, które później trafiły do puławskiego szpitala, policji czy puławskich marketów – mówi opiekunka uczniów pani Dorota Opolska – Maksym.
Akcja zorganizowana przez policjantów i kadetów miała na uwadze przypomnieć mieszkańcom naszego miasta, że także w zbliżający się majowy weekend należy zakrywać usta i nos w przestrzeni publicznej oraz trzeba unikać dużych skupisk ludzkich.
Serdeczne podziękowania dla uczniów wszystkich rodzajów klas z ZS 3 w Puławach za poświęcony czas na uszycie maseczek. Wierzymy że wasza dobroć i bezinteresowność zaowocuje dobrymi ocenami w szkole, bo egzamin z empatii i pogadania innym zdaliście celująco.

 

000