Indeks dla mł. chor. (KK) Jakuba Kęcika do Szczytna.

Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie, od lat organizuje „Olimpiadę Policyjną”, której laureaci dostają indeks na tę uczelnię. W tym roku indeks wywalczył tegoroczny absolwent naszej szkoły mł. chor. (KK) Jakub Kęcik uczeń klasy mundurowej.
Kuba od samego początku (2017) był bardzo aktywnym uczniem, chętnie angażował się w życie szkoły, szkolenia i zajęcia pozalekcyjne. Jak sam zawsze mówił „chciałbym związać swoją przeszłość z mundurem”. Dzięki swojej pracy i wytrwałości w dążeniu do celu będzie to możliwe bo w XI Finale ogólnopolskiej „Olimpiady Policyjnej” w Szczytnie zajął bardzo wysokie piąte miejsce. Co daje mu możliwość studiowania w WSP na wybranym kierunku.
Gratulacje Kuba i życzymy spełnienia marzeń i świetnie zdanej matury.
W finale centralny jeszcze dwoje uczniów z naszej szkoły walczyło o indeks. Tyko punktu do szczęścia zabrakło mł. chor. (KK) Damianowi Sulimie, który zajął szesnaste miejsce. Dwudziesta była st. kdt (KK) Karolina Ciupa. Wam też serdecznie gratulujemy odwagi w podjęciu wyzwania i walki o wymarzone cele. Wierzymy, że Wasze marzenia też się spełnią.

000
01
02
03
04
05