Powiatowy Konkurs Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych

Już po raz ósmy Zespół Szkół nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach zaprasza nauczycieli języka niemieckiego wraz z uczniami  do wzięcia udziału  w Powiatowym Konkursie Wiedzy o Krajach Niemieckojęzycznych  pod hasłem: „Ausflug in die Landeskunde”.

Konkurs został objęty Honorowym Patronatem Starosty Puławskiego i  kierowany jest do uczniów szkół ponadgimnazjalnych .

Etap szkolny konkursu  odbędzie się 25 kwietnia  2018 (środa), natomiast finał  30 maja (środa)  o godz. 10.30 w Sali Konferencyjnej  Zespołu Szkół nr 3 im. Marii Dąbrowskiej w Puławach, ul. Piłsudskiego 74.

Prosimy o zapoznanie się z tegorocznym Regulaminem konkursu (w załączeniu).

Załącznik do regulaminu znajduje się tutaj.

Osoba odpowiedzialna za organizację i przeprowadzenie konkursu: Magdalena Kowalska.