Powiatowe Obchody Odzyskania Niepodległości przez Polskę "Bo to Polska właśnie"

Informujemy, że koncert patriotyczny "Bo to Polska właśnie" został wpisany w ramy krajowych obchodów stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Wydarzenie odbędzie się w piątek 6 kwietnia 2018 r. o godz. 18.00 w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Puławach. Serdecznie zapraszamy, wstęp bezpłatny!

Koncert rozpocznie Powiatowe Obchody Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Na uroczystości wystąpią artyści Polskiej Agencji Koncertowej – Polskiej Agencji Kameralnej:

    Ewa Szpakowska – śpiew i akompaniament muzyczny,
    Paulina Janczaruk – śpiew,
    Andrzej Niemierowicz – śpiew,
    Kazimierz Kowalski – śpiew i prowadzenie.

Repertuar koncertu to m.in. polskie pieśni i piosenki „Przybyli ułani pod okienko” „Wojenko, wojenko”, „My Pierwsza Brygada”, arie z dzieł muzyki poważnej „Straszny dwór”, „Halka” i inne utwory związane z historią Polski.

Link do opisu projektu na stronie internetowej niepodległa.gov.pl - kliknij tutaj.

41451
plakat Koncert Bo to Polska-AKCEPT
plakat Koncert Bo to Polska-AKCEPT01