Mistrzostwa Województwa w Strzelectwie

Duży sukces naszych strzelców

14 września br., na strzelnicy sportowej LOK w Bychawie podczas Wojewódzkich Mistrzostw LOK Młodzików i Juniorów w Strzelaniu z Broni Kulowej, nasza drużyna zajęła II miejsce, a st. kpr. (KK) Bartłomiej Kupczyk był III w klasyfikacji indywidualnej w kat. pistolet sportowy.

 

Skład srebrnej drużyny:
mł. chor. (KK) Dominika Szafran – 3a,
st. kpr. (KK) Bartłomiej Kupczyk – 3a,
st. kdt (KK) Michał Kosidło – 3a,
kdt (KK) Jakub Superson – 2a.

 

W zawodach wzięło udział dziesięć drużyn z całego województwa. Zawody miały charakter dwuboju. Pierwsza konkurencja to pistolet sportowy 22LR i dystans 20 m, druga to karabin kbks, postawa leżąca, dystans 50 m. Wynik naszej drużyny w dwuboju to 951 pkt. Mundurowi z naszej szkoły musieli uznać wyższość tylko drużyny z ZSP w Parczewie o 42 pkt. Trzecie miejsce zajęła drużyna z XIV LO w Lublinie, która do kadetów z Puław traciła aż 112 pkt.
Gratulacje dla naszych strzelców i czekamy na kolejne sukcesy podczas październikowych zawodów powiatowych.

 

001 Mistrzostwa woj. w strzelectwie
002 Mistrzostwa woj. w strzelectwie
003 Mistrzostwa woj. w strzelectwie
004 Mistrzostwa woj. w strzelectwie
005 Mistrzostwa woj. w strzelectwie
006 Mistrzostwa woj. w strzelectwie
007 Mistrzostwa woj. w strzelectwie
008 Mistrzostwa woj. w strzelectwie
009 Mistrzostwa woj. w strzelectwie
010 Mistrzostwa woj. w strzelectwie
011 Mistrzostwa woj. w strzelectwie
012 Mistrzostwa woj. w strzelectwie
013 Mistrzostwa woj. w strzelectwie
014 Mistrzostwa woj. w strzelectwie
015 Mistrzostwa woj. w strzelectwie
016 Mistrzostwa woj. w strzelectwie
017 Mistrzostwa woj. w strzelectwie
lead