Lubelszczyzna dla Syrii

„Lubelszczyzna dla Syrii”

Takim hasłem, 18 września,  została zainaugurowana na Zamku Lubelskim akcja charytatywna, której celem jest niesienie pomocy poszkodowanym w czasie wojny w Syrii.  Inicjatorem akcji jest wojewoda lubelski Pan Przemysław Czarnek.

Podczas spotkania została podpisana przez przedstawicieli stanowisk kościelnych, rządowych, samorządowych, biznesowych, deklaracja pomocy. Na kongres zostali zaproszeni  wolontariusze  12 szkół z całego województwa. Było nam niezmiernie miło, że mogliśmy znaleźć się w tak zacnym gronie, podczas naprawdę ważnego wydarzenia. Jest to dla nas wyróżnienie, jak również inspiracja do dalszych działań na szerszą skalę.

 

Autorem pierwszych 6 zdjęć jest Mirosław Trembecki - dziękujemy!

 

 

01
02
03
04
05a
06
07
08
09
10
11
12
13
lead