Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

INAUGURACJA ROKU SZKOLNEGO 2017/2018

Po nieco przedłużonych wakacjach, w końcu nadszedł dzień powrotu do rzeczywistości, obowiązków ale także przyjaciół ze szkolnej ławki .

Nawet przyroda czuła, że czas wypoczynku nieuchronnie dobiega końca i pora już szykować się do szkoły…
4 września Mszą Św. w intencji uczniów, nauczycieli i pracowników rozpoczął się rok szkolny 2017/2018. Dalsza część uroczystości miała już miejsce w naszej szkole. Pan dyrektor Marek Matyjanka serdecznie powitał wszystkich uczniów oraz pracowników, po czym zwrócił się do pierwszoklasistów informując o zasadach panujących w ZS3.

W tym roku naukę w popularnych „Szpulkach” rozpoczyna 110 absolwentów gimnazjum, wybrali oni następujące kierunki kształcenia: klasa 1a – mundurowa – wych. Monika Madyńska ,klasa 1p – pedagogiczno-psychologiczna – wych. Renata Łodzińska, klasa 1t – Technikum weterynaryjne + Fototechnik – wych. Ewa Rutkowska.

Niestety tak to w życiu bywa, że coś się zaczyna, a coś się kończy. Swoją wieloletnią pracę w Zespole Szkół nr 3 zakończyła Pani Urszula Miszkiewicz - nauczyciel matematyki. Pani Ula przeszłą na zasłużoną emeryturę. Na ręce P. Miszkiewicz złożono podziękowanie za olbrzymie serce, troskę i pracę w ZS3. Do podziękowań dołączyli się wszyscy uczniowie.

Wszystkim uczniom VI Liceum Ogólnokształcącego i III Technikum życzymy sukcesów w nauce, wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz satysfakcji z osiąganych wyników.

 

01
02a
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
dzwonek1