Zimowe szaleństwa!

Chociaż zima tego roku nie bardzo "zimowa" to i tak zapaleńcy zawsze znajdą trochę śniegu, żeby poszusować. 

11 lutego klasa 1a wraz z wychowawcą Leszkiem Krawczakiem i Mariuszem Sokołowskim- instruktorem narciarstwa wybrała się do Kazimierza Dolnego na narty. Pomimo dodatnich temperatur stok był bardzo dobrze przygotowany. Po przeprowadzeniu analizy umiejętności  narciarskich grupa zaawansowana rozpoczęła od razu jazdę a grupa początkująca rozpoczęła naukę. Po ok. 40 min wszyscy opanowali podstawowe umiejętności narciarskie (jazdę pługiem, zatrzymania, skręty płużne). Następnie udaliśmy się na większy stok i tam dalej doskonaliliśmy nasze umiejętności.

Duże zdyscyplinowanie i chęć nauki miały wpływ na bardzo szybkie efekty. Wszyscy opanowali podstawowe techniki a większość jeździła lub próbowała jeździć równolegle. Musimy podkreślić, że cała klasa bardzo się zaangażowała i na koniec zajęć wszyscy uczniowie byli już narciarzami.

Cały czas towarzyszyła nam dobra atmosfera i wspaniałe humory.

W końcu to 1A! 

000
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13