Noc z grami planszowymi

22 listopada o godzinie 20 rozpoczęła się w naszej szkole "Noc z grami planszowymi".

Wzięło w niej udział ponad 60 uczniów - najwytrwalsi zostali w szkole do 6 rano. Uczestnicy poza ogromną ilością gier planszowych mogli uczestniczyć w karaoke czy rożnego rodzaju zabawach. Impreza mogła się odbyć dzięki zaangażowaniu wielu osób. Bardzo serdecznie dziękujemy Pawłowi Romańskiemu, Adrianowi Kotrowi, Henrykowi Waligórskiemu, Marcinowi Magierskiemu, Damianowi Krzyżostaniakowi i ks. Damianowi Matysiakowi.
W podziękowaniach nie możemy zapomnieć o młodzieży z grupy "Edukacja Medialna" działająca w naszej szkoły, która była inicjatorem i współorganizatorem tego wydarzenia. Zabawa była fantastyczna i nie będzie to ostania taka impreza w naszej szkole.


Organizatorzy : Mirosław Kozioł i Krzysztof Kosowski.