Spływ kajakowy na zakończenie wakacji.

Tradycją stały się wśród kadetów ZS 3, spływy kajakowe na zakończenie wakacji. W tym roku najbardziej pracowici mundurowi udali się na spływ rzeką Wieprz.

Spływ odbył się 30 sierpnia na rzece Wieprz i miał swój początek w Pogonowie. Siedem kajaków a w nich dziewięciu kadetów, trzech opiekunów, rodzic i gość. Pogoda nas nie rozpieszczała i wodowaliśmy się przy padającej mżawce ale kiedy ruszyliśmy wiosłami zaświeciło słońce i deszcz ustał. Płynęliśmy podziwiając pięknie meandrującą rzekę. Pierwszy odpoczynek mieliśmy w Dworze Osmolice. Ten postój uratował nas przed dwiema burzami jakie przeszły nad Osmolicami i spowodowały zakończenie naszej wyprawy Wieprzem.

Mimo skróconej wersji naszego spływu humory dopisywały i postanowiliśmy, że naszą wyprawę jeszcze kiedyś powtórzymy.

Dziękujemy za życzliwość firmie „Dziki Raj”, która zawsze nas wspiera w wyprawach kajakowych i traktuje po przyjacielsku.

000
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10