II etap Olimpiady Policyjnej

W Dzień Żołnierzy Wyklętych (01.III.2019), o g. 8:00 w Zespole Szkół nr 3 w Puławach odbył się II etap „Olimpiady Policyjnej”.

Uczniowie z całej Polski walczą o wejście do finału Olimpiady Policyjnej w Szczytnie, która prawdopodobnie odbędzie się w kwietniu. Z puławskich „Szpulek” o awans do finału stara się czworo kadetów z klas mundurowych. Po pierwszym etapie, w którym należało napisać pracę pisemną na jeden z podanych przez organizatorów temat. Po tym etapie przyszedł czas na decydującą rozgrywkę, która jest test on-line składającym się z 80 pytań z wiedzy o policji i wiedzy o społeczeństwie.

Czekamy na wyniki i liczymy, że uczniowie Zespołu Szkół nr 3 w Puławach pojadą do Szczytna by walczyć o indeks Wyższej Szkoły Policji.

Kadeci uczestniczący w eliminacjach:

mł. chor. (KK) Grzegorz Pałka – 3a

mł. chor. (KK) Małgorzata Tatar – 3

st. kdt (KK) Magdalena Usarek – 3a

kdt (KK) Klaudia Wicha – 3a

Trzymajmy kciuki za naszych kadetów.

Troje123