Trening wytrzymałościowy

Nie jest łatwo utrzymać skupienie i odpowiednią postawę podczas godzinnego strzelania. Takie zadanie mieli strzelcy z Młodzieżowej Sekcji Strzeleckiej na strzelnicy Lok w Puławach.

Poniedziałek 28 stycznia, po lekcjach najlepsi strzelcy z naszej szkoły spotkali się na treningu strzeleckim na strzelnicy pneumatycznej LOK w Puławach. Podczas półtoragodzinnych zajęć młodzież miała za zadanie poznać broń, wypracować sobie postawę strzelecką do strzelania stojąc i w ciągu 60 min. oddać 60 strzałów do 30 tarcz.

Zadanie wymagało dużej koncentracji i skupienia, gdyż utrzymanie idealnej postawy strzeleckiej przez godzinę jest bardzo trudne. Do dyspozycji strzelców z ZS 3 w Puławach były karabinki pneumatyczne: FVB 600 i 602 oraz Anschutz 2002.

Zajęcia poprowadzili: sędziowie PZSS i prowadzący strzelanie: Mariusz Michałek – ProArma i Mariusz Marek – ZS 3 Puławy.

LOK Trening
LOK Trening
LOK Trening
LOK Trening
LOK Trening
LOK Trening
LOK Trening
LOK Trening
LOK Trening
LOK Trening
LOK Trening
LOK Trening
LOK Trening
LOK Trening
LOK Trening
LOK Trening