Ostatni sprawdzian przed zawodami

MSS „PATRON” przy ZS 3 w Puławach szykuje się do pierwszej rundy Wojewódzkiej Ligi w strzelaniu z broni pneumatycznej „ORLIK”.
Na zajęciach 17 stycznia, puławscy strzelcy szlifowali swoją formę przed pierwszymi zawodami w tym roku. Młodzież pod czujnym okiem instruktorów, ustawiała karabinki, dobierała sprzęt i szlifowała swoją technikę strzelecką.
Na treningu zjawiła się stała kilkudziesięcioosobowa grupa młodzieży z ZS 3 w Puławach. Do zawodów ćwiczyliśmy na trzech stanowiskach gdyż takie są na chwilę obecną nasze możliwości sprzętowe. Pozostałe stanowiska wykonywały ćwiczenia strzeleckie podnoszące jakość strzelania.
Trening mimo iż się przedłużył z powodu małej ilości karabinków wysokiej klasy, na których można ćwiczyć do tej rangi zawodów należy uznać za udany. Wyniki jakie osiągają nasi uczniowie są na tę chwilę zadowalające i dające nadzieję na wysokie wyniki w niedzielnych zawodach.
Na zawody w Lublinie z MSS „PATRON” szykuje się drużyna 11 osobowa, która będzie chciała pokazać się z dobrej strony i walczyć z najlepszymi jak równy z równym.
Trzymajcie za nas kciuki.

Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody
Na zawody