Mamy nowych prowadzących strzelanie

Dwaj uczniowie z klasy wojskowej ZS3 w Puławach: st. kpr. (KK) Damian Lesiak i st. kdt (KK) Jakub Superson uzyskali uprawnienia prowadzącego (upr. LOK A, B, C, G, H). Razem z kadetami w kursie udział wziął nauczyciel podstaw wojskowości kpt. rez. Sławomir Madoń.

Kurs został przeprowadzony przez LOK Kraków, w terminie 22-23 listopada 2018 r. Zajęcia strzeleckie zostały przeprowadzone na strzelnicy „Pasternik”. Zajęcia prowadziła wykwalifikowana kadra instruktorów z MON i LOK. Zajęcia odbyły się w ramach zadania publicznego finansowanego ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej.

Po pomyślnie zdanym egzaminie nasza szkoła zyskała trzy kolejne osoby mogące prowadzić zajęcia strzeleckie. Gratulacje i życzymy sukcesów podczas zajęć strzeleckich.

Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy
Prowadzacy