Trening MSS „PATRON” w ZS 3 Puławy

Czwartkowe popołudnia to tradycyjnie w puławskim Zespole Szkół nr 3 zajęcia na strzelnicy pneumatycznej.

22 listopada członkowie Młodzieżowej Sekcji Strzeleckiej „Patron” przy Zespole Szkół nr 3 w Puławach, kolejny raz spotkali się na treningu strzeleckim. Tym razem zajęcia poprowadził nauczyciel z popularnych Szpulek – Mariusz Marek.

Uczniowie ćwiczyli postawę strzelecką stojąc z karabinków pneumatycznych: Anschutz 2001, Feinnwerkbau (FWB) 601 i 602 oraz CZ-200 T i S oraz Haenel SUHL model 312. Kolejnym ćwiczeniem było strzelanie do celu na skupienie a następnie nauka przenoszenia punktu celowania. Na koniec zajęć kadeci klas mundurowych strzelali do tarcz sportowych ucząc się zmiany punktu celowania. Zawodnicy mieli także za zadanie obliczenie czasu niezbędnego na wykonanie czasu, tak by oddawać jeden strzał na minutę. Pomiędzy strzałami uczyliśmy się relaksacji i koncentracji.

Zajęcia odbywają się w naszej szkole dzięki wsparciu KSS „PATRON” z Krasnego Stawu, za co serdecznie dziękujemy.

Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn
Trening KPn