PUCHAR ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI – 18.11.2018

Zawody, w których udział wzięli kadeci z Zespołu Szkół nr 3 w Puławach, odbyły się 18 listopada na strzelnicy Krasnostawskiego Stowarzyszenia Strzeleckiego „PATRON”

Pod Krasnystaw, a dokładnie do Borowicy, pojechaliśmy by sprawdzić się z dorosłymi zawodnikami podczas zawodów strzeleckich. Konkurencje w jakich wystartowali uczniowie klas wojskowych z Młodzieżowej Sekcji Strzeleckiej „PATRON” to: – karabin dowolny bz 50 m – 20 strzałów leżąc i stojąc czas: 15 min. Pistolet Pcz i Psp 25m – 20 strzałów czas: 15 min oraz strzelba gładko lufowa 5 rzutki. czas: 3 min.

Kadeci z Puław tego dnia także pomagali przy przeprowadzeniu bardzo intensywnych zawodów. Trwały one od 9:00 do 17:00 a z Puław wyjechaliśmy o 6 rano by pomóc w przygotowaniach. Mundurowi pełnili funkcje sędziów tarczowych a także pomagali w sekretariacie zawodów.

Do Borowicy reprezentować naszą szkołę pojechali:
st. kpr. Małgorzata Tatar – 3a
st. kdt (KK) Jakub Superson – 3a
st. kdt (KK) Damian Sulima – 2a
oraz opiekun Mariusz Marek.

Na wyniki rywalizacji ciągle czekamy, jak tylko się ukażą to na pewno o nich napiszemy.

Borowica