PUCHAR ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI – 18.11.2018

Zawody, w których udział wzięli kadeci z Zespołu Szkół nr 3 w Puławach, odbyły się 18 listopada na strzelnicy Krasnostawskiego Stowarzyszenia Strzeleckiego „PATRON”

Pod Krasnystaw, a dokładnie do Borowicy, pojechaliśmy by sprawdzić się z dorosłymi zawodnikami podczas zawodów strzeleckich. Konkurencje w jakich wystartowali uczniowie klas wojskowych z Młodzieżowej Sekcji Strzeleckiej „PATRON” to: – karabin dowolny bz 50 m – 20 strzałów leżąc i stojąc czas: 15 min. Pistolet Pcz i Psp 25m – 20 strzałów czas: 15 min oraz strzelba gładko lufowa 5 rzutki. czas: 3 min.

Kadeci z Puław tego dnia także pomagali przy przeprowadzeniu bardzo intensywnych zawodów. Trwały one od 9:00 do 17:00 a z Puław wyjechaliśmy o 6 rano by pomóc w przygotowaniach. Mundurowi pełnili funkcje sędziów tarczowych a także pomagali w sekretariacie zawodów.

Do Borowicy reprezentować naszą szkołę pojechali:
st. kpr. Małgorzata Tatar – 3a
st. kdt (KK) Jakub Superson – 3a
st. kdt (KK) Damian Sulima – 2a
oraz opiekun Mariusz Marek.

Na wyniki rywalizacji ciągle czekamy, jak tylko się ukażą to na pewno o nich napiszemy.

Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica
Borowica