Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia

 W piątek 23 listopada 2018 r w Sali konferencyjnej odbył się  szkolny etap  XXVII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia. Do konkursu przystąpiło 26 uczniów naszej szkoły. Uczestnicy Olimpiady rozwiązywali test w którym  musieli  wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz zasad udzielania pierwszej pomocy.  

   
Najwyższą liczbę punktów z przeprowadzonego testu uzyskały 3 osoby. W związku z tym, w poniedziałek 26 listopada, odbyła się dogrywka  po której wyłoniono zwycięzcę. Naszą szkołę w etapie rejonowym olimpiady, który zaplanowano w połowie grudnia, będzie po raz drugi reprezentowała Nina Bartuzi z klasy 2T. Drugie miejsce zdobyła Milena Zdziebłowska z klasy 3T, a trzecie miejsce Natalia Langwińska  z klasy 3T.

Gratulacje dla zwycięzców .

                                                                      Małgorzata Ciozda .