Szkolny Konkurs Chemiczny

13 listopada uczniowie klas pierwszych uczestniczyli w Szkolnym Konkursie "Życie i działalność Marii Skłodowskiej-Curie". Do konkursu przystąpiło 18 osób.Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test składający się z 28 pytań.

Osobą, która wykazała się największą wiedzą dotyczącą Marii Skłodowskiej -Curie jest uczennica klasy 1w - Patrycja Jaruga .Patrycja uzyskała z testu 27 punktów na 28 możliwych i pokonała wszystkich uczestników konkursu zdobywając I miejsce. II miejsce zajął uczeń klasy 1 f - Kacper Majewski, który z testu uzyskał 24 punkty. Na III miejscu ex aeguo (z wynikiem 21 punktów) znalazły się: Gabriela Florkowska z klasy 1p2, Agata Witek z klasy 1w i Sylwia Pawłowska z klasy 1a.

Gratulacje dla zwycięzców i dla wszystkich uczestników za tak dobrą znajomość biografii Marii Skłodowskiej -Curie.

organizator konkursu -Małgorzata Ciozda