WARSZTATY GROOMERSKIE DLA TECHNIKÓW WETERYNARII

Grooming to czynności pielęgnacyjne wykonywane w stosunku do zwierząt : psów, koni, owiec i innych. Polegają one na czesaniu, strzyżeniu oraz usuwaniu martwej sierści.
Uczniowie naszego technikum, podczas zajęć praktycznych, poznają podstawowe techniki pielęgnacyjne, niezbędny sprzęt oraz uczą się jak skłonić zwierzę do współpracy ?
14 listopada br. już kolejny raz gościliśmy na zajęciach groomera Panią Marlenę Komorek, która podzieliła się z nami swoją wiedzą. Przeprowadziła pokazowe strzyżenie oraz odpowiedziała na liczne pytania uczniów.
Grooming to dziedzina bardzo szybko się rozwijająca, rosną także wymagania klientów w tej branży. Dlatego też nasze zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży.