Szkolenie przed akcję „Znicz”

Kadeci pierwszego rocznika ZS 3 w Puławach spotkali się z funkcjonariuszami Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Puławach.

We czwartek 25 października, uczniowie klas wojskowych odbyli szkolenie przed akcją „Znicz”. Funkcjonariusz przedstawili młodzieży prawa i obowiązki jakie mają podczas pomocy przy parkowaniu pojazdów na puławskich nekropoliach podczas dnia Wszystkich Świętych. Pokazali sygnały jakie stosują policjanci podczas kierowania ruchem drogowym.

Spotkanie miało na celu przygotować najmłodszych kadetów do pracy podczas zabezpieczania imprez na terenie naszego miasta.

Dziękujemy funkcjonariuszom, za poświęcony czas i życzliwość podczas spotkania. Liczymy, ze nasze wspólne akcje będą przebiegały bez zastrzeżeń.

KPP