Zajęcia integracyjne w Fundacji PRAESTERNO

Pierwsza klasa mundurowa w Zespole Szkół nr 3 w Puławach to 30 osób o przeróżnych cechach. Są wśród nich miłośnicy militariów, sztuk walki, sportowcy, miłośnicy zwierząt i muzyki. Każdy odgrywa soją – ważną rolę w tworzeniu społeczności klasowej.

Wtorkowe przedpołudnie (2 października 2018) uczniowie 1a wraz z wychowawcą, uczestniczyli w zajęciach mających na celu ułatwić poznanie się nawzajem i zgranie klasy. Podczas zajęć prowadzonych przez Pana Dariusza Łysiaka mieliśmy okazję stworzyć wizerunek super klasy. Ustaliliśmy cele, które natęży realizować by 1a była fajną i lubianą klasą. Czy nam się to uda? Zobaczymy. Wszyscy kadeci deklarowali, że chcą zgranej i fajnej klasy. Czy dadzą od siebie odrobinę zaangażowania by tak było? Przekonamy się w przeciągu najbliższych trzech lat.

Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A
Integracja 1A