Polscy medaliści w naszej szkole

28.09.2018 r. zorganizowane zostało, przez nauczycieli wychowania fizycznego, spotkanie  z  panią Malwiną Kopron- brązową medalistką Mistrzostw Świata w Lekkiej Atletyce w rzucie młotem  i  panem Michałem Haratykiem –mistrzem Europy w pchnięciu kulą . Wywiad z gośćmi przeprowadzili Paulina Gola z klasy 3 T i Kamil Babut z 1 A.  Mistrzowie podzielili się z nami ciekawostkami z ich codziennego życia sportowego . Opowiadali o początkach  swojej kariery, wyrzeczeniach, ciężkich treningach , chwilach zwątpienia i oczywiście o radości, kiedy zdobywali upragnione medale  (mogliśmy je obejrzeć). Zachęcali nas do uczestnictwa w szeroko pojętej kulturze fizycznej, uprawiania sportu i dbania  o własne zdrowie. Spotkanie odbyło się w bardzo miłej atmosferze . Na koniec  zrobiliśmy sobie zdjęcia oraz otrzymaliśmy autografy od naszych gości.
Dziękujemy Pani  Katarzynie Mizak  i Panu  Danielowi Mrozowi za pomoc w przygotowaniu spotkania.

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13