Jesienne starty naszych sportowców.

Jak co roku, na przełomie września i października, odbyły  się międzyszkolne zawody sportowe . Dość udanie zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły w pierwszych zawodach rozgrywanych w sezonie 2018/2019. I tak,  dziewczęta zajęły I miejsce w powiatowej Lidze Lekkoatletycznej i IV miejsce w tych samych zawodach na szczeblu rejonowym. Bardzo dobrze zaprezentowali się również chłopcy, którzy 2 października w sztafetowych biegach przełajowych, zajęli II miejsce w powiecie, a w zawodach rejonowych, po bardzo dobrym występie i walce do ostatnich metrów, zajęli ostatecznie miejsce IV.  
Dziewczęta wystąpiły w następującym składzie: Natalia Fota, Kamila Gąszczyk, Wiktoria Mizińska, Dominika Gołofit, Ela Ratus, Weronika Bachanek, Klaudia Wawer, Agata Wieczorkiewicz, Kasia Bochra, Minicka Marika, Kwietniewska Diana, Ościsłowska Kinga, Kwapińska Ola, Karolina Odymała, Siwek Emilia, Kuś Ola.
W drużynie chłopców biegali: Kamil Babut, Jakub Oroń, Kacper Filipowski, Bartek Nadzieja, Odymała Arek, Kęcik Jakub, Pałka Grzegorz, Mateusz Kowalczyk, Damian Tarkowski.
Gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszych startach.

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26