III m-ce na Wojewódzkiej Lidzie w strzelaniu z broni pneumatycznej 2018 r.

W niedzielę 25 marca, została rozegrana III – finałowa runda Wojewódzkiej Ligi w strzelaniu z broni pneumatycznej. Kadeci z puławskiej sekcji PATRON działającej w Zespole Szkół nr 3 debiutowali na zawodach tej rangi i spisali się bardzo dobrze. III m-ce w klasyfikacji indywidualnej JUNIORÓW kpn. 60 zajął st. kpr. (KK) Bartłomiej Kupczyk, a tuż za podium uplasował się st. kdt (KK) Jakub Superson, siódmy był najmłodszy z naszych zawodników kdt (KK) Mateusz Wróbel – GRATULACJE panowie.

Wojewódzka Liga to bardzo silnie obsadzone zawody, w których biorą udział kluby strzeleckie z długoletnią tradycją i olbrzymimi sukcesami. Przyjemnością więc było rywalizować z zawodnikami, którzy jeżdżą na zawody rangi krajowej. Strzelać w takim gronie to duży zaszczyt i prestiż.

W kategorii JUNIOR zawodnicy mają do oddania 60 strzałów do tarczy, w postawie stojącej z wolnej ręki na dystansie 10 m. w czasie 60 min.

Sekcja strzelecka w ZS 3 działa dzięki wsparciu KSS PARTON z Krasnego Stawu. To dzięki zarządowi i członkom tego  klubu nasi uczniowie mogą trenować na wysokiej klasy sprzęcie strzeleckim. Liczymy, że nasza współpraca będzie dalej się rozwijać z korzyścią dla obydwu stron.

Opiekunami Puławskiej Sekcji Strzeleckiej PATRON przy Zespole Szkół nr 3 w Puławach są panowie: Tomasz Czopek i Mariusz Marek – trenerzy i członkowie PKMBP.