Spotkanie w przedstawicielami WKU i WSOSP

Spotkanie w przedstawicielami WKU i WSOSP

Uczniowie klas mundurowych z Zespołu Szkół nr 3 w Puławach rozmawiali z przedstawicielami Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie i Wojskowej Komendy Uzupełnień w Puławach.

Spotkanie miało na celu przybliżyć kadetom możliwości służby w Wojsku Polskim oraz specyfikę nauki na wojskowej uczelni. Podczas spotkania nasi uczniowie dowiedzieli się o specyfice Wojsk Obrony Terytorialnej, służby przygotowawczej oraz innych możliwościach służby i pracy w Wojsku Polskim.

Pracownicy i studenci WSOSP zaprezentowali możliwości kształcenia się w dęblińskiej „Szkole orląt”, zarówno na kierunkach mundurowych jak i cywilnych. Kadeci z ZS3 mogli porozmawiać o zasadach rekrutacji a także o codziennym życiu studenta.

Dziękujemy za wizytę i przybliżenie młodzieży tematyki związanej z możliwością służby w WP jak i nauki na WSOSP.

001 WKU i WSOSP
002 WKU i WSOSP
003 WKU i WSOSP
lead